Home > Recenzje > Sapkowski vs CD Projekt

Sapkowski vs CD Projekt

Niedawno kupiłem grę Wiedźmin. Głównie dlatego że jest zrobiona w Polsce. Muszę jednak przyłączyć się do forum niezadowolonych. Gra nie działa na moim komputerze: gdy walczę to zawiesza się grafika. Czekam na aktualizację.

Nigdy wcześniej nie interesowałem się ani Sapkowskim ani grami. Jak na razie najbardziej wartościową rzeczą, którą znalazłem w pudełku z Wiedźminem było opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego. Z całą pewnością sięgnę po inne książki tego autora. Czas spędzony z książką, jest dla mnie większym relaksem, niż czas spędzony nad zawieszającą się grą.

Mimo wszystko uważam, że grę “Wiedźmin” powinien kupić każdy, komu zależy na rozwoju branży IT w Polsce. Komercyjny sukces tego przedsięwzięcia zachęci innych do inwestowania w produkcję gier. Dzięki temu będzie więcej ciekawej pracy dla informatyków, a ja będę miał mniej czasu żeby nudzić na blogu.

Aktualizacja: 2008-01-27
Na moim nowym komputerze Wiedźmin działa poprawnie. Dane komputera: Vista Ultimate 64bit, 8600GT, uczciwy procesor Intela, dużo ramu. Gdy gra się nie zawiesza, to gra się bardzo dobrze – czuje się prawie tak, jak bym oglądał fajny film. Pozdrawiam i dzięki za Wiedźmina.

Categories: Recenzje Tags:

Subscribe without commenting