Home > Android, Recenzje > Czy Android prześcignie IPhona?

Czy Android prześcignie IPhona?

Zainteresowanie Androidem przekroczyło już poziom zainteresowania Symbianem. Widać to w Google Trends. Jednak, zainteresowanie Androidem jest tylko małym ułamkiem zainteresowania IPhonem. Czy telefony z Androidem mają szansę pobić rewelacyjny marketing Apple?

Categories: Android, Recenzje Tags:
 1. September 18th, 2009 at 11:58 | #1

  To mnie trochę irytuje. Wszyscy mówią, że Android lada dzień prześcignie iPhone, że tez już ma sklep itp…Ale tak naprawdę to małe grono krzykaczy.
  Co widać na Google Trends.

 2. September 18th, 2009 at 15:02 | #2

  Podejrzewam, że Android w pewnym momencie będzie miał rynek większy niż IPhone, ale większym kosztem. Androidów będzie mnóstwo a IPhone jest jeden, programy pisze się na jeden rozmiar ekranu, jeden typ interfejsu, jeden zestaw funkcjonalności w telefonie, to jest jego siła. A minusem brak wsparcia dla Java i klawiatury fizycznej ;)

 3. xaxalo
  February 24th, 2010 at 14:57 | #3

  Wg mnie to z pewnością Android prześcignie z czasem IPhone.
  O ile Google zadba o integralność platformy to różnice w hardware nie mają większego znaczenia ( a myślę że to jest zaleta Androida że można opakować w inne rzeczy a niżeli tylko w wielki ekran dotykowy ;)).
  Zgodzę się tutaj z przedmówcą, że IPhone jest tylko jeden, ale Android to jest system operacyjny, który każdy producent telefonów komórkowych może wykorzystać na swoim urządzeniu, i jeśli nie pójdzie to wszystko w tym kierunku co Java ME (gdzie trzeba portować każdą aplikacje na kilkadziesiąt wersji bo każdy z nich wykorzystał specyfikacje na swój sposób (choćby kody klawiszy – w każdym inne)) to ma on szanse.

 1. No trackbacks yet.

Subscribe without commenting