Home > Zupełnie inne > Właśnie kupiłem koszulkę

Właśnie kupiłem koszulkę

Właśnie kupiłem koszulkę i to wcale nie dla tego że czuję już wiosnę w powietrzu.

W poniedziałek byłem w Złotych Tarasach ale nie kupiłem koszulki. Było parę fajnych, które mi się podobały – ale przelotne zauroczenie nie wystarczyło by pokonać węża drzemiącego w kieszeni moich spodni.

Dziś nie miałem problemu z wydaniem kasy.

W Złotych Terasach, w super sklepach, są super koszulki i to dużo ładniejsze od tej którą ja sobie wybrałem. Są na nich smoki, albo jakieś dziwne głowy, albo jakieś symbole, albo jakieś przedmioty jak winyle czy deskorolki. Ale tak na prawdę, te wyjątkowo ładne wzory wydrukowane na wyjątkowo ładnych koszulka, są wyjątkowo nudne. Jeżeli na koszulce jest jakiś napis, to z całą pewnością ten napis nic nie znaczy, nikogo nie poruszy, nikogo nie obrazi, nikt go nie poprze. Będzie coś w stylu: “jedzenie mięsa”. Jeżeli na koszulce ze sklepu będzie narysowany obrazek, to na pewno będzie piękny acz nudny. Skrajną ekstrawagancją na jaką sobie pozwalają sklepy jest trupia czaszka albo napis “I am bad!”. Tak, jestem zły, słucham głośno muzyki, pod warunkiem że sąsiadów nie ma w domu… Ogólnie nuda.

Na szczęście jest Internet i można w nim kupić to co się chcę. (jeszcze)

Ja kupiłem koszulkę, związaną z pewnym wydarzeniem.

image

Kupiłem koszulkę od faceta ściganego za przestępstwa seksualne. Musiały być to dość poważne przestępstwa, gdyż zorganizowano ekstradycję z Anglii do Szwecji. Tak, chodzi o gwałt. I to nie byle jaki. Niektórzy mówią, że gwałt ten doprowadził do upadku dyktatorów w Afryce.

Tak więc, kupiłem koszulkę od gwałciciela. I to mi się podoba!!!

Categories: Zupełnie inne Tags:
 1. Creet
  March 3rd, 2011 at 08:57 | #1

  Hej!

  Coraz częściej zauważam na blogach, że ludzie piszą ‘dla tego’ – zapytam więc przekornie. Czy w Twoim przypadku to literówka, czy uważasz że słowo dlatego piszemy rozłącznie? Nie odbierz mojego komentarza jako obraźliwego, po prostu interesują mnie mechanizmy rządzące j.polskim, regionalizmy, etc. Sam mieszkając na Mazowszu ciągle wychodzę (bo inaczej nie potrafię) na pole;)

 2. March 3rd, 2011 at 11:43 | #2

  @Creet dzięki za zwrócenie uwagi. To dla mnie ważne. Za karę napiszę 10 razy: DLATEGO. DLATEGO. DLATEGO. DLATEGO. DLATEGO. DLATEGO. DLATEGO. DLATEGO. DLATEGO. DLATEGO możę się naucze?

  Nie sądze, że błąd ten ma związek z regionem Częstochowski. Błąd zrobiłem dlatego, że edyto nie podkreślił mi ortografii i dlatego, że jestem ogólnie roztrzepany.

  Jeszcze raz dzięki za zwrócenie uwagi.

 1. No trackbacks yet.

Subscribe without commenting